Apie mus

Kam jos reikalingos?
Turbinos

ES reglamentai dėl gamtosaugos ir nuostatai dėl taršos mažinimo automobilių gamintojus verčia automobiliuose naudoti turbokompresorius, kurių veikimo principas yra pakankamai senas išradimas, tik iki šių dienų labai stipriai patobulintas, ir plačiai naudojamas. Turbokompresorius leidžia vidaus degimo varikliui pakelti galią mažinant darbinį tūrį ir suvartoti mažiau degalų. Vidaus degimo variklio išmetamosios dujos suka turbiną, kurios ašis sujungta su kompresoriumi. Išmetamųjų dujų jėgos užtenka suslėgti paduodamą orą ir tokiu būdu variklis aprūpinamas papildomu oru. Sutaupoma kuro, mažesnė tarša.

Turbokompresorius tai itin mažų tolerancijų ir labai tikslus mechanizmas, reikalaujantis specifinės priežiūros.

Turbokompresorių gamintojų rekomendacijų kartais nepaiso netgi automobilių gamintojai, todėl vartotojai įsigiję automobilį su turbokompresoriumi anksčiau ar vėliau susiduria su problema – turbokompresoriaus gedimu, kurio keitimas nauju dažnai gali viršyti eksploatuojamo automobilio kainą.

Komanda

Esame patyrę ekspertai

Naudodamiesi užsienio patirtimi ir ištyrinėję vietinę rinką nusprendėme pasiūlyti turbokompresorių remonto – restauravimo paslaugą. Įsigijome labai tikslias ,lazerių pagalba rotorių disbalansą skaičiuojančias stakles ir užsitikrinome naujų detalių tiekimą iš didžiausią asortimentą ir aukščiausią kokybę garantuojančių firmų: Mellet Ltd.UK; Turbointernational US; Borg Wagner ir t.t.

Restauruojame turbinas!

Turbo kompresoriai po restauravimo yra balansuojami naujausio modelio balansavimo staklėmis.

Turbinų remontui suteikiame 12 mėnesių garantiją!

Scroll to Top